O nás

Sme súkromné profesionálne bábkové divadlo. Zo začiatku sme ako malá rodinka pôsobili pod záštitou MsKS v Nových Zámkoch.
Po reorganizácii MsKS sme sa oddelili a skúsili to na vlastnú päsť v septembri 2007. Cestovali sme s červeným Chevroletom, našim milým Kidom, niekedy naložení a natlačení ako sardinky po južnom, strednom a západnom Slovensku. Po roku sa divadlo rozrástlo o niekoľko členov. Divadlo pôsobilo 2 roky aj v nádhernom kúpeľnom meste Piešťany. Dnes máme na konte vyše 10 000 predstavení v rôznych Materských školách a Základných školách. Našou najdôležitejšou myšlienkou je podporovať lásku v akejkoľvek podobe a zároveň učiť deti ako s láskou vnímať rodinu a jej okolie. Ak by ste nás chceli vidieť pri rôznych príležitostiach ako Deň detí, oslavy rôzneho druhu, Mikulášske akcie, zavolajte a my radi pricestujeme k Vám.

Referencie

 

Bábkové divadlo Dúha ročne odohrá 500 predstavení pre deti a mládež.

  • Na javisku v Kultúrnych domoch – Obce a mestá na Slovensku.
  • Na festivaloch – Rozprávková Modra, Sitniansky rytieri Banská Štiavnica, Veľtrh Agrokomplex Nitra, Leto na Korze Trnava.
  • Dni obce a obecné slávnosti – Noc kostolov, Hradné slávnosti.
  • Školské podujatia – Noc s Andersenom, MDD.
  • Firemné oslavy – OVB, Ikea a ďalšie.
  • Nákupné centrá – Shopping Palace, Central park, Stará tržnica, Bory Mall , Arkádia TT.
  • Materské a Základné školy na Slovensku.
  • Rôzne detské podujatia – Mikuláš, MDD, oslavy narodenín.
0
Odohraté predstavenia
0
Diváci
0
Roky na trhu

Zásady našej práce

Creativity

Aliquam erat volutpat. Nunc ut – for dictum purus lorem vel ante ac purus sollicitudin dictum id sed ipsum.

Integrity

Nam eget neque pellentesque, efficitur neque at, ornare orci. Morbi convallis a eros fermen convallis fermentum rhoncus lorem.

Innovations

Maecenas sed facilisis erat. Sed risus lectus, consequat eu lectus a, rutrum finibus tortor. Vivamus eu accumsan odio.

Quality

Morbi convallis a eros fermentum rhoncus lorem. Vestibulum ligula orci, volutpat id aliquet eget, consectetur eget ante.

Náš tím

Andrea Votrubcová

Bábkoherečka

Andrea Votrubcová je zakladateľka Bábkového divadla DÚHA, ktoré na trhu posobí už 10 rokov. Vytvorila 6 divadelných hier pre deti, ktoré sa hrajú dodnes. Súčastne je bábkoherečkou ale v minulosti pôsobila vo viacerých oblastiach kultúry. Pod jej rukami ožívaju bábky ale aj detské tváričky.

Lukáš Myslivec

Manažér

Lukáš Myslivec pôsobí v divadle od jeho začiatku. Najskôr ako herec, neskôr ako grafický a webový dizajnér a v súčastnosti ako manažér divadla. Svojou prácou prispieva neustálemu modernizovaniu divadla.

Barbora Bagalová

Scénografka

Barbora Bagalová je čerstvá absoventka umeleckej školy Ladislava Bielika v Leviciach. Jej náplňou práce je vytvárať krásne scény, bábky, plagáty. Svojim výtvarným prejavom premení každú scénu na čarovný svet plný farieb.

Ak máte záujem o zorganizovanie detského podujatia, neváhajte nás kontaktovať.

+421 908 626 081

divadloduha@gmail.com