Divadlo Dúha

O nás

Bábkové divadlo Dúha  je jedno z najprofesionálnejších divadiel na Slovensku, ktoré pôsobí od roku 2007. Naše úspešné bábkové hry podávajú dieťaťu poučenie v každej oblasti, či už je to rodina, kamaráti, rozprávkový svet, príroda a zvieratká.  Naša práca v divadle je pre nás prirodzená pretože vytvárame také hry, ktoré dieťa prijíma s ľahkosťou a otvorenosťou.  V roku 2017 sme divadlo rozšírili o nových členov a začali sme aj s filmovou tvorbou. Nová generácia detí si žiada veľkolepejšie a čarovnejšie príbehy, obohatené skutočnými postavami a preto sme vytvorili bábky v životnej veľkosti a súčasťou bábkovej hry je filmová projekcia na javisku.

0
Odohraté predstavenia
0
diváci

Referencie

Bábkové divadlo Dúha ročne odohrá 500 predstavení pre deti a mládež.

  • Na javisku v Kultúrnych domoch – Obce a mestá na Slovensku.
  • Na festivaloch – Rozprávková Modra, Sitniansky rytieri Banská Štiavnica, Veľtrh Agrokomplex Nitra, Leto na Korze Trnava.
  • Dni obce a obecné slávnosti – Noc kostolov, Hradné slávnosti.
  • Školské podujatia – Noc s Andersenom, MDD.
  • Firemné oslavy – OVB, Ikea a ďalšie.
  • Nákupné centrá – Shopping Palace, Central park, Stará tržnica, Bory Mall , Arkádia TT.
  • Materské a Základné školy na Slovensku.
  • Rôzne detské podujatia – Mikuláš, MDD, oslavy narodenín.

Náš tím

Andrea Votrubcová

Bábkoherečka

Andrea Votrubcová je zakladateľka Bábkového divadla DÚHA, ktoré na trhu posobí už 10 rokov. Vytvorila 6 divadelných hier pre deti, ktoré sa hrajú dodnes. Súčastne je bábkoherečkou ale v minulosti pôsobila vo viacerých oblastiach kultúry. Pod jej rukami ožívaju bábky ale aj detské tváričky.

Lukáš Myslivec

Manažér

Lukáš Myslivec pôsobí v divadle od jeho začiatku. Najskôr ako herec, neskôr ako grafický a webový dizajnér a v súčastnosti ako manažér divadla. Svojou prácou prispieva neustálemu modernizovaniu divadla.

Barbora Bagalová

Scénografka

Barbora Bagalová je čerstvá absoventka umeleckej školy Ladislava Bielika v Leviciach. Jej náplňou práce je vytvárať krásne scény, bábky, plagáty. Svojim výtvarným prejavom premení každú scénu na čarovný svet plný farieb.

Ak máte záujem o zorganizovanie detského podujatia, neváhajte nás kontaktovať.

+421 908 626 081

divadloduha@gmail.com