Divadlo Dúha

O nás

Bábkové divadlo Dúha  je jedno z najprofesionálnejších divadiel na Slovensku, ktoré pôsobí od roku 2007. Naše úspešné bábkové hry podávajú dieťaťu poučenie v každej oblasti, či už je to rodina, kamaráti, rozprávkový svet, príroda a zvieratká.  Naša práca v divadle je pre nás prirodzená pretože vytvárame také hry, ktoré dieťa prijíma s ľahkosťou a otvorenosťou.  V roku 2017 sme divadlo rozšírili o nových členov a začali sme aj s filmovou tvorbou. Nová generácia detí si žiada veľkolepejšie a čarovnejšie príbehy, obohatené skutočnými postavami a preto sme vytvorili bábky v životnej veľkosti a súčasťou bábkovej hry je filmová projekcia na javisku.

0
Odohraté predstavenia
0
diváci

Referencie

Bábkové divadlo Dúha ročne odohrá 500 predstavení pre deti a mládež.

  • Na javisku v Kultúrnych domoch – Obce a mestá na Slovensku.
  • Na festivaloch – Rozprávková Modra, Sitniansky rytieri Banská Štiavnica, Veľtrh Agrokomplex Nitra, Leto na Korze Trnava.
  • Dni obce a obecné slávnosti – Noc kostolov, Hradné slávnosti.
  • Školské podujatia – Noc s Andersenom, MDD.
  • Firemné oslavy – OVB, Ikea a ďalšie.
  • Nákupné centrá – Shopping Palace, Central park, Stará tržnica, Bory Mall , Arkádia TT.
  • Materské a Základné školy na Slovensku.
  • Rôzne detské podujatia – Mikuláš, MDD, oslavy narodenín.

Náš tím

Andrea Votrubcová

Bábkoherečka

Andrea Votrubcová je zakladateľka Bábkového divadla DÚHA, ktoré na trhu posobí už 10 rokov. Vytvorila 6 divadelných hier pre deti, ktoré sa hrajú dodnes. Súčastne je bábkoherečkou ale v minulosti pôsobila vo viacerých oblastiach kultúry. Pod jej rukami ožívaju bábky ale aj detské tváričky.

Lukáš Myslivec

Manažér

Lukáš Myslivec pôsobí v divadle od jeho začiatku. Najskôr ako herec, neskôr ako grafický a webový dizajnér a v súčastnosti ako manažér divadla. Svojou prácou prispieva neustálemu modernizovaniu divadla.

Barbora Bagalová

Scénografka

Barbora Bagalová je čerstvá absoventka umeleckej školy Ladislava Bielika v Leviciach. Jej náplňou práce je vytvárať krásne scény, bábky, plagáty. Svojim výtvarným prejavom premení každú scénu na čarovný svet plný farieb.

Martina Farkasova

Bábkoherečka

Martina Farkasová je nová bábkoherečka ,ktorá vyštudovala odbor animátor voľného času na Pedagogickej a Sociálnej akadémii v Leviciach. Po ukončení štúdia pracovala v školských a sociálnych zariadeniach ako asistentka-vychovávateľka kde sa venovala pomoci mentálne postihnutých a integrovaných detí

Maroš Schnürer

Bábkoherec

Maroš Schnurer je novým členom a bábkohercom divadla DÚHA. V minulosti pôsobil ako člen divadla Teatro Moliere v predstaveniach (Kým kohút nezaspeiva a Ťapákovci). Tretiu sezónu pôsobí v Dobšinského rozprávkovom svete – Habakuky a medzitým účinkoval v zázajdovom divadle Príbeh v Žiline.

Ak máte záujem o zorganizovanie detského podujatia, neváhajte nás kontaktovať.

+421 908 626 081

divadloduha@gmail.com