Normenov svet

Príbeh psa, ktorý sa chcel stať človekom.

Ahoj, volám sa Normen. Spoznáš ma podľa toho, že som veľký, biely a chlpatý pes Akita Inu. Od mojich šteniatkovských čias som pre všetkých na obdiv. Poznám jeden príbeh, ktorý by som chcel vyrozprávať všetkým deťom aj ich rodičom, no iste viete, keďže som pes, neviem rozprávať. Moja rodina desať rokov pracuje v Bábkovom divadle a rozhodol som sa, že je správny čas im všetko prezradiť. Verte mi, nebolo to ľahké. Každý deň som sa snažil presvedčiť ich , aby mi pomohli, robil som pravidelne psie oči, krútil som chvostom až to jedného dňa konečne pochopili. Spolu pripravíme veľkolepé divadelné dielo s filmovou produkciou na javisku, ktoré očarí všetky deti, ktoré ho uvidia. Príbeh, ktorý im rozpoviem nesie v sebe veľmi dôležitý odkaz pre všetkých tých, ktorý majú radi zvieratá. Chcem aby všetci vedeli, že nám, zvieratkám, behá v hlave omnoho viac, než si vy ľudia myslíte. Keby som bol len na chvíľu človekom, náš svet by bol úplne iný. Ale to Vám v tomto liste neprezradím. Všetko, čo potrebujete vedieť Vám povedia tí, ktorí sa podielajú na tomto projekte. Bábková divadelná hra s krátkymi filmovými vstupmi ,, Normanov svet “, v ktorej budem hlavnou postavou ja, bude najveľkolepejšou zo všetkých čo sa navždy zapíše do pamäti detí u nás na Slovensku a možno aj do celého sveta.

Opis hry

Prekrásny príbeh o láske, odovzdanosti, strate, či smútku, ktorý pripomenie, že v živote nie sú dôležité iba ľudské vzťahy, ale aj vzťah medzi človekom a zvieraťom. Dej sa odohráva vo svete snov, kam vstupuje každé malé dieťa. Chlapec Luky túži mať naozajstného kamaráta, ktorý jeho zvláštnej fantázii a snom rozumie. Jedného dňa sa cíti veľmi osamelo, a rozhodne sa zahrať na čistinke pred lesom. Nebadane naňho zaútočí vlk Trafo. Na pomoc mu príde niekto, koho by tam vôbec nečakal. Nebude to človek, ale pes, ktorý sa volá Normen.

Máte záujem o zorganizovanie predstavenia? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám

+421 908 626 081 | +421 918 639 250

Napíšte nám

agenturalife@gmail.com | divadloduha@gmail.com

Normenov svet nie je obyčajná hra !

Učíme širokú verejnosť ako sa správať k zvieratám.

Podporujeme útulky

Z mesačnej tržby vždy vyčleníme percentá pre podporu útulkov.

Nabádame ľudí

Nabádame divákov, ktorí prídu na naše predstavenie aby tiež podporovali útulky.

Učíme deti

Učíme deti ako sa správať v prítomnosti zvierat.

Podporili sme !

Vulputate pellen tesque, velit nulla commodo sem. At egestas dolor amet glavrida amos. Dolor nulla metus vel sapien! Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum – lacus et vulputate!

Podporte !

At egestas dolor amet glavrida amos. Dolor nulla metus vel sapien! Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum – lacus et vulputate!

Hrajú

Andrea Votrubcová

Barbora Bagalová

Sociálne siete

FACEBOOK

INSTAGRAM