Normenov svet

Príbeh psa, ktorý sa chcel stať človekom.

TRAILER

Opis hry

Prekrásny príbeh o láske, odovzdanosti, strate, či smútku, ktorý pripomenie, že v živote nie sú dôležité iba ľudské vzťahy, ale aj vzťah medzi človekom a zvieraťom. Dej sa odohráva vo svete snov, kam vstupuje každé malé dieťa. Chlapec Luky túži mať naozajstného kamaráta, ktorý jeho zvláštnej fantázii a snom rozumie. Jedného dňa sa cíti veľmi osamelo, a rozhodne sa zahrať na čistinke pred lesom. Nebadane naňho zaútočí vlk Trafo. Na pomoc mu príde niekto, koho by tam vôbec nečakal. Nebude to človek, ale pes, ktorý sa volá Normen.

Galéria

Normenov svet nie je obyčajná hra !

Učíme širokú verejnosť ako sa správať k zvieratám.

Podporujeme útulky

Z mesačnej tržby vždy vyčleníme percentá pre podporu útulkov.

Nabádame ľudí

Nabádame divákov, ktorí prídu na naše predstavenie aby tiež podporovali útulky.

Učíme deti

Učíme deti ako sa správať v prítomnosti zvierat.

Hrajú

5

Martina Farkasova

Martina Farkasová je nová bábkoherečka ,ktorá vyštudovala odbor animátor voľného času na Pedagogickej a Sociálnej akadémii v Leviciach. Po ukončení štúdia pracovala v školských a sociálnych zariadeniach ako asistentka-vychovávateľka kde sa venovala pomoci mentálne postihnutých a integrovaných detí
IMG_4522

Maroš Schnürer

Maroš Schnurer je novým členom a bábkohercom divadla DÚHA. V minulosti pôsobil ako člen divadla Teatro Moliere v predstaveniach (Kým kohút nezaspeiva a Ťapákovci). Tretiu sezónu pôsobí v Dobšinského rozprávkovom svete – Habakuky a medzitým účinkoval v zázajdovom divadle Príbeh v Žiline.

Máte záujem o zorganizovanie predstavenia? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám

+421 905 436 660 | +421 918 639 250

Napíšte nám

divadloduha@gmail.com |  agenturalife@gmail.com